Błędy w 'robieniu masy’ – co robisz źle chcąc rozbudować mięśnie

Przyznaję, że czasami nawet próbuję zbyt dobrze wyglądać i zaczynam sen felszedéséről mięśni, i że, jak mogę poprawić formę testu w nadchodzących zimnych miesiącach, nawet wcześniej, przed zakończeniem warte versenyszezonom. Wiem, że nie jestem jedyny, bo z chęci, jest coraz lepiej, większość z nas prowadziła kulturystykę. To jest artykuł o tym, jakie błędy dostrzegam najgęsto w fazie łączenia lub dodawania. Lubię zsírégetésnél, więc mięsień felszedésénél istnieje zbyt wiele fałszywych pomysłów, co do których jesteśmy najlepszą postawą na kilof.

Jak zwiększyć masę mięśniową

Mają wierzyć w najczęściej występujące błędy w okresie przyrostu masy ciała. Od tego momentu zapomnisz, jak trzeba włączyć bieżnię, do tego czasu, że pół trochę tłuszczu, aby przybierać na wadze. Przechodzimy przez wszystkie z nich.

To jest słowo na myśli, ale natychmiast! Po prostu jest to słowo niepoprawnie zapisujące sytuację i wpływające na świadomość lub świadomość. Znane wyrażenie „wzdęcia”, które dosłownie wykrzykuje stary frazes „być tak duże lub zginąć przy tym, aby spróbować” i zachęca do tego rodzaju myślenia, że ​​za wszelką cenę chce się promować wskaźnik równowagi. To recepta na katastrofę, zwłaszcza sposób myślenia większości młodych mężczyzn, których mięśnie chcą się podnieść.

Prawda jest taka, że ​​rok lub dwa lata optymalnego treningu i posiłku po (u większości ludzi kilka lat to osiągnięty wynik) została zbudowana większa część mięśniowa, która wpływa na wagę. Na początku, mimo wszystko, bardzo powolny i nawet jeśli jest dostępna znaczna poprawa, nie przejmuj się zbytnio obciążeniem tak bardzo, jak mogłoby się wydawać.

Oczywiście chcę, aby zwiększyć wagę, ale to tylko dlatego, że upewniam się, że wystarczająco dużo jedzenia, żeby jeść wystarczająco dużo, aby budować mięśnie, ale nie za darmo mylić z założeniem, że wszystko, co wybierasz, to czyste mięśnie. Objętość mięśni, którą wtedy wybierasz, jest warta końca „fazy spęczniania” nie chce mierzyć ani nawet jak liczyć. To raczej coś takiego, co jest w dużej mierze zauważalne wizualnie.  

Pozwól przestać „wzdęć się” i stawać się coraz lepszym

Ci, którzy „zaciągają się” zwykle są jak w 90-kilometrowym człowieku, który gdzieś w okolicy 75 kilometrów powinien być, że látszódjanak po brzuchu ślady. Prawdopodobnie wtedy, gdy dieta pomaga wypróbować nadmierny odlew tłuszczu, traci dużo zbudowanych mięśni. Zmień nazwę na „poprawę w czasie”, jest to czas, w którym usuwa swoje słabe części ciała. Więc jeśli następnym razem spalisz cały tłuszcz, będą wyglądać lepiej.

Nie zwiększaj swojej wagi, a raczej staraj się lepiej być i zamiast powolnego, ciągłego wzrostu mięśni, bądź ostrożny. Nie rób 10 kilogramów, a niektóre „zsírtricepsz” zbierają trzy miesiące poniżej. 0,5 i 1,5 kilograma skupia się na miesiącu powyżej i w roku, czyli dokładnie od tego, jak powinny zależeć te dwie wartości między, od początkowego kształtu i wagi.

Na przykład, mężczyzna o wzroście 190 cm i masie ciała 80 kg, ważący ponad 1,5 kg, powinien w ciągu miesiąca híznia, a nie mężczyzna, który ma 170 cm wzrostu i 72 kg, prześledził początkowy etap nabrania mięśni. Kolejną ważną rzeczą jest poziom rozwoju, z tego powodu drugi rok ćwiczeń, trochę szybciej by się podniósł w porównaniu z tym, kto jest za ćwiczeniami z ostatnich pięciu lat.

Bądź cierpliwy i nie forsuj swoich rzeczy, ponieważ pójdą, zgubią je, podniosły się, nie wspominając o tym, że nie zamkną niczego, co wybierzesz, zgodnie z oczekiwaniami. Powoli pobierają mięśnie, a ich czyste mięśnie są mniej przestrzegane przy diecie, a więcej mięśni będzie w stanie utrzymać, które faktycznie nabierają.

Bądź elastyczny

Niektórzy ludzie przechylają się nad dokładnym ważeniem płatków owsianych, tylko że równowaga dokładnie 40 gramów nie wystarcza, a 41 gramów za mało, że „powinno być wystarczające białko” zaraz potem, zakończyli fazę szálkásítás. Wszyscy kuncsaftomnál wykorzystują sezon poza swoim czasem, aby bawić się proporcjami kalorii i podobnymi ilościami.

To świetny czas na zebranie informacji, które pomogą jej lepiej to zrobić, a także informacji, które zapewnią dużą pomoc, jeśli chodzi o czas spalania tkanki tłuszczowej. To świetny czas, aby dowiedzieć się, co jest w środku, jaki jest dla Ciebie najlepszy efekt, i możesz dowiedzieć się, jak lepiej iść do przodu, jeśli cztery zamiast trzech pociągów tygodniowo.

To samo można powiedzieć o jedzeniu, należy zdawać sobie sprawę, aby lepiej się rozwijać, jeśli przychody z tłuszczu będą bliżej składać się z 15% – do około 30% – całkowitego dochodu z kalorii i tym podobnych. Chociaż nauka równowagi, która jest precyzją i daleko idącą uwagą, czego wymaga faza spalania tłuszczu, zawsze zachowuje poczucie porządku. Różnica polega na tym, że spożycie składników odżywczych polega na utrzymaniu 36 posiłków w ciągu tygodnia i jem, że „wystarczająca ilość białka”. Znacznie łatwiej jest osiągnąć elastyczność fazową.

Ciesz się elastycznością, jaką jest okres oferty, ale wszystkim zachowuj się z umiarem. Nabieranie mięśni i utrzymanie szczupłej sylwetki, i chociaż zdajesz sobie sprawę, że to, co zbliża się do ciebie, jest najlepszym efektem, to wszystko to jest bardzo długa droga.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Fitness