Zdrowe odchudzanie

W tym poradniku przedstawiamy zasady naszej diety na utratę niechcianego tłuszczu. Służymy również radą na temat ćwiczeń na utratę tkanki tłuszczowej na końcu poradnika znajdziesz kilka naszych ćwiczeń fitness. Jeśli szukasz porady, jak zacząć odchudzać się, to dobrze trafiłeś! Ze wszystkich zmian ciała, które ludzie chcą osiągnąć, szczupła talia plasuje się na szczycie, wraz z szczuplejszymi udami dla kobiet i większymi bicepsami dla mężczyzn. Stosunkowo niewielka liczba osób również chce osiągnąć jeden z największych celów fitness-six pack abs.

W połączeniu z dobrym planem fitness, te wskazówki przyspieszą odchudzanie i pomogą Ci w formie w mgnieniu oka. Nie każdy chce washboard abs ale jeśli po prostu chcesz przyciąć kilka cali wokół talii i uzyskać płaski brzuch, te wskazówki mogą ci naprawdę pomóc.

Utrata tłuszczu może znacznie zmniejszyć ryzyko

1Nawet cienka warstwa tłuszczu pokrywająca mięśnie brzucha może być trudna do przesunięcia. To trwa połączenie ścisłej diety i ćwiczeń do tonu abs. Cierpliwość i wytrwałość są zbyt najważniejsze narzędzia, gdy próbuje stracić trochę tłuszczu. Nauka, jak prawidłowo schudnąć jest pierwszym krokiem w życiu zdrowsze, szczęśliwsze i sprawniejsze życie .Korzyści zdrowotne z utraty tłuszczu. Centralna otyłość, która jest głównie trzewny tłuszcz z grubą warstwą podskórnego (skóry) tłuszczu, jest bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Utrata tłuszczu może znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia poważnych chorób w przyszłości, takich jak cukrzyca i choroby serca. Istnieje coraz więcej dowodów na to, że wiele chorób przewlekłych jest spowodowanych złym wyborem stylu życia, takim jak zła dieta, nadmierne spożycie alkoholu, brak ćwiczeń fizycznych i palenie tytoniu.

Jednak większość ludzi chce stracić tłuszcz po prostu dlatego, że chcą mieć monter szuka ciała. Fast Food, cukier i tłuszcz
Aby stracić tłuszcz, musisz wyrzucić niezdrowe jedzenie. Jesteś tym, co jesz, więc nie jedz śmieci. Nie przechowuj fast foodów, takich jak ciasteczka, chipsy, słodycze i inne podobne produkty w swoim domu. Niezdrowe jedzenie i uzależnienie od cukru jest uważane za największą przyczynę przyrostu masy ciała dzisiaj.

Wysoka zawartość cukru w ​​fast foodach

2Jeśli nie masz tych złych pokarmów leżących wokół, nie będzie myśleć o nich i po jakimś czasie, będzie złamać złe nawyki żywieniowe. Większość planów odchudzania zapewnia doskonałe porady żywieniowe i wskazówki motywacyjne, które pomogą Ci utrzymać zdrową dietę na dobrej drodze i jest to niezbędne do utraty wagi. Ale dlaczego fast food jest tak dobry w zwiększaniu tłuszczu.

Głównie ze względu na wysoką zawartość cukru w fast foodach. Większość fast foodów składa się z rafinowanych węglowodanów i cukru, które po zjedzeniu szybko podnoszą poziom cukru we krwi, co prowadzi do zmniejszenia spalania tłuszczu i zwiększenia apetytu. Wiele osób, które pytają nas, jak stracić tłuszcz, uważa, że wszystkie węglowodany są złe, na podstawie tego, co przeczytali gdzie indziej. Jednak spożycie węglowodanów jest niezbędne do utraty tłuszczu, ale są dobre węglowodany i złe węglowodany.

Należy unikać rafinowanych mąek i produktów spożywczych, które tworzą, takich jak biały chleb, makarony, pączki, ciasta i herbatniki (tak, herbatniki powodują przyrost masy ciała). Mogą powodować wzdęcia, złe trawienie i prowadzić do gromadzenia się tłuszczu, co jest przeciwieństwem tego, jak stracić tłuszcz! Dobre węglowodany takie jak świeże owoce i warzywa, powinny być spożywane zamiast.

Częste picie (alkohol) powoduje odkładanie się tłuszczu trzewnego

3Korzystne są również węglowodany o powolnym uwalnianiu, takie jak owies, brązowy ryż, niektóre rośliny strączkowe i słodkie ziemniaki. Dieta, która pobiera większość węglowodanów z owoców i warzyw, w przeciwieństwie do rafinowanych mąek, jest zdrowsza.Spożywanie zbyt dużej ilości węglowodanów może zwiększyć poziom insuliny, co może spowolnić metabolizm (insulina zatrzymuje rozkład tłuszczu w organizmie), a to dlatego zbyt dużo cukru powoduje tłuszcz.

Pij Mniej Alkoholu. Szczególnie dla mężczyzn alkohol może być ogromnym problemem, a ograniczenie piwa to kolejny szybki sposób na utratę tłuszczu. Nadmierne spożycie alkoholu może naprawdę dać beer gut. Widziałeś ludzi, którzy są szczupli, ale mają wystające bebechy piwne? Jest to efekt nadmiernego spożycia alkoholu.Ważne jest, aby zmniejszyć spożycie alkoholu, jeśli pijesz dużo, ponieważ częste picie (alkoholu) powoduje gromadzenie się tłuszczu trzewnego.Większość dodatkowej energii zużywanej przez alkohol będzie przechowywana jako tłuszcz trzewny, więc jeśli chcesz szybko schudnąć, musisz przestać pić na chwilę.

Nie musisz całkowicie rezygnować z alkoholu, aby schudnąć, ale po prostu pij z umiarem. Nie pij codziennie i ograniczaj się tylko do jednej szklanki wina lub jednej butelki piwa. Utrata wagi naprawdę wszystko sprowadza się do deficytu kalorii. Nawet jeśli redukujesz puste węglowodany i jesz warzywa o niskim indeksie glikemicznym i chude mięso, nadal potrzebujesz deficytu kalorii, aby stracić tłuszcz. Wiele osób twierdzi, że nie chodzi o to, ile jesz, ale o to, co jesz; jest to tylko częściowo prawdą i jak już wcześniej rozmawialiśmy, wszystkie diety są równie skuteczne.

Podstawową zasadą utraty wagi jest to, że dla każdego deficytu kalorii 3500 kalorii stracisz jeden funt tłuszczu. Jeden funt tłuszczu zawiera bowiem około 3500 kalorii energii.