Wykonywanie sztucznych paznokci w domu krok po kroku

Sztuczna konstrukcja i przygotowanie wymagało doświadczenia i cierpliwości, więc wielu z Was myślało, że dom nie jest możliwy. Można jednak wykonać odpowiednie materiały i narzędzia oraz dokładną i dokładną pracę w domu. W tym poście zebrałem niezbędne narzędzia i krok po kroku przedstawiam proces robienia paznokci w domu.

Co powinienem kupić do budowy paznokci w domu?

Aby zrobić sztuczne paznokcie w domu, musisz zdobyć różne materiały i zapasy. Im lepsza jakość, tym dokładniej i łatwiej im pracować.

Aby wyczyścić i przygotować paznokcie, będziesz potrzebować:

 • Płyn dezynfekujący
 • Skóra – kij do drapania
 • Płyn do przygotowania paznokci
 • Płyn do przygotowania pierwotnego
 • 180 plik
 • Szczotka do kurzu
 • Nożyczki do cięcia skóry

Materiały i narzędzia budowlane:

 • Szablon konstruktora
 • Nożyczki do cięcia szablonów
 • Pędzel porcelanowy lub galaretkowy
 • Lampa UV / LED, żelowy gwóźdź w etui
 • Pióro wycieraczki bezpyłowe
 • Grubszy i dokładniejszy plik
 • Bufor

Żel do sztucznych paznokci:

 • Żel bazowy, niezbędny pod bazę sztucznych paznokci, zwiększa jej trwałość
 • Żel budujący (może być kolorowy lub bezbarwny)
 • Fotografie żelowe / żel na powieki, który zamyka sztuczne paznokcie i tworzy warstwę ochronną
 • Kolorowy żel lub żel do polerowania

Porcelana do sztucznych paznokci:

 • Proszek do porcelany budującej
 • Ciecz (płyn)
 • Kolorowy proszek porcelanowy

Ciekawi Cię czy jak przygotować sztuczne paznokcie ?

Zobacz swoją przeszłość mojej pracy i miej więcej możliwości budowania paznokci! Wykonywanie sztucznych paznokci w domu krok po kroku

Proces przygotowania. Niezależnie od tego, czy paznokcie budują, czy lakkozásról żelem, to pierwszy i jeden z najważniejszych etapów przygotowania paznokci. To stanowi podstawę trwałości sztucznych paznokci, wpływa na przyczepność materiałów do płytki paznokcia i zapobiega uszkodzeniom paznokci naturalnych.

Czyszczenie. Najpierw można usunąć ostatni lakier do paznokci / żel lub sztuczne paznokcie i oczyścić paznokcie płynem dezynfekującym do zabrudzeń.

Odpychanie naskórka. Przygotuj się na skórki tak, aby różdżka bőrfeltoló dotykała skóry. Jeśli nie jest to konieczne, nie odcinaj odepchniętej skóry!

Piłowanie wolnego brzegu i matowienie płytki paznokcia. Drobno wcierać w powierzchnię płytki paznokcia, uzyskując puszystą matową powierzchnię. Następnie za pomocą szczotki do kurzu usuń kurz z paznokci.

Odtłuszczanie. Cienkowarstwowa ściereczka do paznokci z płynem przygotowawczym, będącym specjalnym materiałem: dezynfekuje i odtłuszcza paznokcie, ułatwiając tym samym prawidłowe przyleganie paznokcia. Zwróć uwagę, że preparat nakłada się po tym, jak dłoń nie dotykała paznokci, bo tak może być tłusto, co wpływa na przyczepność!

Prawidłowa budowa paznokcia

Jeśli budują się sztuczne paznokcie żelowe, to pierwszy krok konstrukcji w szablonie Mocowanie. Następnie bardzo cienka warstwa przyjmuje bezbarwny építőzseléből tak zwany podkład, który przekształca go w fomáját i jego długość, a następnie lampa Kottes UV / Led w ciągu 1-2 minut. Jeśli jest to ostrożnie, usuń szablon i zetrzyj na rdzeniu do perfekcji. Jest to bardzo ważne, nie powinno niepotrzebnie używać więcej materiału, aby nie trzeba było niepotrzebnie dużo spiłować końcówki, gdy jest dodawana również do następnej warstwy. To po kolorowym lub bezbarwnym építőzseléből (czy temat, to, co chcemy), który ma grubszą warstwę, aby utworzyć krzywą „C”. Następnie nie pozostawiająca włókien ściereczka i utrwalacz w płynie poprzez stopienie powierzchni paznokcia.

Jeśli chcesz, aby fałszywe paznokcie porcelanowe, pędzel zanurzył się w płynie, a średni (lub rozmiar płytki paznokcia w zależności od amekkorát trzeba ocenić) gombócnyi pył porcelanowy zbiera się i pieści ruchy Zastanów się nad paznokciami i szablonem na powierzchni materiał . Tymczasem suchy ręcznik papierowy do przygotowania na pulpit, w którym ten sam projekt jednocześnie trwale usunie Cię do szczotkowania, ze względu na twój materiał, który będzie stwardniał, ponieważ ciągłe ciągnięcie Liquid jest ecseteddel gwóźdź w anyagodból i to zanurzony w papierowym ręczniku. Powtarzaj do tego proces jest długi, aż pożądana długość i kształt go nie osiągniesz.

Formatowanie. Napinanie i suszenie po startej formie gwoździ, ściśle wykonując krzywiznę „C”, należy wyrównać krawędzie, a polerowanie polerką Buffer.

Ozdabianie gotowych paznokci. Paznokcie żelowe do tego samego wzoru, po nałożeniu cienkich warstw ściereczek w wybranym kolorze. Posłuchajcie, że cała warstwa osadzona po lampie UV podczas Kottes materiału, a na namaszczonej jednej warstwie nie powinna być zbyt gruba, bo wlot powietrza lub pękanie powoduje! Dekoracje akrylowe lub naklejki do wykorzystania w przypadku, gdy zaleca się namaszczenie zdjęcia na okładkę.

Utrwalenie. Ostateczny kolor lakieru, zdobienie po zamknięciu niezbędnym do użycia lekkim żelem, który jest zbliżony do sztucznych paznokci. Jeśli lekki żel nie jest fixálásmentes, następnie płyn utrwalający, niestrzępiącą się szmatką, przetrzyj powierzchnię, aby prawidłowo utrwalić sztuczne paznokcie.

Pielęgnacja skóry i paznokci. Na koniec nałóż olej do pielęgnacji skóry wokół łożyska paznokcia i wmasuj go w skórę, który odżywia i chroni skórę.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda