Wybierasz się na siłownię? Kilka błędów

Miesiące zimowe to często nawet te, które potrafią odwrócić uwagę, że przekroczenie progu sprawności, u których od wiosny do jesieni, wywołało silną niechęć na widok bieżni.

Jeśli brakuje Ci ćwiczeń, ale nie trzymasz na zewnątrz przeziębienia, możesz, że możesz ponownie podać w talii. Jeśli wybierasz się na siłownię po raz pierwszy, musisz pamiętać o kilku kwestiach. Sylwia, trener fitness, wiodący międzynarodowy instruktor grandUP, pomógł w napisaniu naszego artykułu.

Setki ludzi poci się codziennie na częściej uczęszczanej siłowni. Dlatego podczas treningu warto zwrócić uwagę na higienę. Bez względu na to, jakiej maszyny używasz, przykryj ją ręcznikiem, to znaczy cały nadmiar to znaczy, że toaleta po zawsze myj ręce. Niezbędne jest również zabranie mnie ze sobą na zmianę obuwia, zmianę ubrań – skarpetki i stanik można wymienić!

Zagubiona rozgrzewka

Wiele osób tęskni za rozgrzewką z powodu braku czasu lub niecierpliwości. E bez rozpoczęcia sesji jest jednak jednym z największych błędów, poruszasz się nad sobą: znacznie zwiększony ze względu na ryzyko kontuzji.

Trening niezaplanowany, bez planu przygotowanego przez trenera. Kiedy wchodzisz do pokoju, planuj, co zamierzasz zrobić tego dnia. Ten brak łatwego doprowadzenia do straty poszedł na marne, bezcelowego chodzenia po jednej maszynie do drugiej i naprawdę nie wiem, jakie ćwiczenia kończysz.

– Jako początkujący powinieneś poprosić o pomoc trenera pokojowego lub chcesz, aby przez pierwszy do dwóch miesięcy trener personalny pracował nad twoją techniką wykonywania ćwiczeń razem z tobą – mówi specjalistka, Sylwia.

Trenujesz gdy jesteś niewyspany i brakuje ci sił. Mało kto przychodzi na myśl, ale bardzo ważne, że bezsenny zakaz trenowania. Spać, ponieważ organizacja produkuje hormon wzrostu, który wspomaga regenerację tkanki mięśniowej. Jeśli nie śpi, nie wychodź z rekonwalescencji, z etapu odnowy – wyjaśnia specjalistka, Sylwia.

Po tym nie pakujesz tego samemu?

Sam odłóż ciężarki, pozwól mu zamówić maszyny! Jeśli zająłeś miejsce tarczy lub sztangi, zawsze odkładaj ją z powrotem. To bardzo niepokojące, gdy pół godziny trzeba zarobić na hantle, siłownia jest witryną społecznościową, dostosuj się, spakuj się potem – zwraca uwagę Sylwia. Ruszaj na siłownię – super wskazówki dla początkujących!

Przed wyjazdem ważne jest, aby wybrać odpowiednią siłownię. Idealnie, jeśli pomieszczenie w połowie drogi w miejscu pracy i mieszkanie w środku, to ze względu na sposób, w jaki dom prowadzi drogę automatyczną, i trudniejsze do znalezienia wymówki, ponieważ nie trzeba objeżdżać, aby to osiągnąć. Rozpoczyna sport- tydzień 2-3 razy (czas stopniowo wydłuża się, początkowo całkiem do 30-40 […]

Zanim wyjdziesz na siłownię. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią siłownię. Idealnie, jeśli pomieszczenie w połowie drogi w miejscu pracy i mieszkanie w środku, to ze względu na sposób, w jaki dom prowadzi drogę automatyczną, i trudniejsze do znalezienia wymówki, ponieważ nie trzeba objeżdżać, aby to osiągnąć. Rozpoczyna sport- tydzień 2-3 razy (czas stopniowo wydłuża się, początkowo do 30-40 minut) i odstawia treningi od dnia odpoczynku, aby mięśnie mogły się zregenerować.

Ważne jest, jak trenujesz i jaki sprzęt ma wybrane miejsce

Nawet nie myślisz, jak ważną rolę do odegrania w „rozwoju odzieży”. Trening typu stepaerobik w ciągu dnia w odpowiednich butach np. Śmiertelnych dla kostek, bo bez bieżni nie zapewnią dobrej jakości butów do biegania. Dla zdrowia ważne jest również bezpieczne przechowywanie stanika sportowego.

Nie każdemu pasuje, że maszyny działają, ale jeśli wcześniej nie było na siłowni, to warto na zimowe miesiące chociaż raz spróbować. Nie bój się, że każdy będzie miał idealne ciało, albo wszyscy będą zwracać na ciebie uwagę. Jeśli czujesz, że na siłowni absolutnie gubisz się, poproś o pomoc kolejną trenerkę lub postaw na trenera personalnego (lub tylko za pierwszą okazję), który opracuje Twój plan treningowy i zademonstruje ćwiczenia, a także zapozna się maszyny również. Jeśli nie chcesz trenować razem mężczyzn, wybierz kilka specjalnie dla kobiet z siłownią.

Trenuj świadomie! Łącz rodzaje treningów. Połącz trening cardio i siłowy, aby uzyskać maksymalny efekt. Jeśli chcesz, aby utrata masy ciała oprócz feszesedjen ciała, przekazała kilka ćwiczeń na siłowni. W tym celu zdecydowanie po raz pierwszy powinieneś zwrócić się o pomoc do specjalisty.

Nie idź – weź towarzysza. Jeśli czujesz, że nie możesz lub tylko przerywasz trening, poszukaj podobnych umiejętności i harmonogramów z przyjacielem i chodź razem. Do ćwiczeń aerobowych, takich jak siłownia, którą odwiedzasz, jest łatwiej, gdy oboje rozpoczynają ten sport, więc z powodu impasu mogą łatwo átlendíthetitek się nawzajem.

Najwięcej siłowni ma kilka usług, warto np. Chcieć wypróbować saunę, łaźnię parową lub w podczerwieni – dla ciała i duszy dobrze zrobi się po ciężkim treningu.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Fitness

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *